На лівобережжі Херсонщини окупанти не проводять підготовку до зими

Особливо гостро стоїть питання підготовки до зими в тих громадах окупованої частини Херсонщини, які постраждали від спричиненого ворогом теракту на Каховській ГЕС.

На цьому під час брифінгу в «Медіацентрі Укрінформ – Україна» наголосив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

«Ми не бачимо системної підготовки з боку окупаційних адміністрацій до цього сезону. Можливо частково це пов’язано з тим, що вони не очікують, що це буде їхньою проблемою, що вони раніше поїдуть звідси. Але зараз це викликає дуже таку велику стурбованість, тому що насправді роботи там дуже багато по громадах, які в першу чергу постраждали від російського теракту на Каховській ГЕС» – повідомив Соболевський.

Щодо стану інфраструктури, то за словами першого заступника облради, насправді там простіша ситуація, ніж у нас – на звільненій території. Адже Сили оборони по критичній інфраструктурі вогневу роботу не проводили і не проводять, тому на окупованих теріторіях немає таких пошкоджень, які ми маємо на наших об’єктах на звільненій території.

Раніше «Гривна» повідомляла, що російські окупанти закрили тимчасово окуповане місто Олешки на в’їзд та виїзд

Пов'язані записи

Додому повернулися 8 захисників з Херсонщини, які перебували в російському полоні з 2022 року

З російського полону звільнили 160 українських військових, серед яких жителі Херсонщини. “Маю справді радісну новину для Херсонщини. У межах сьогоднішнього обміну з російської неволі додому повернулися вісім наших земляків, які…

Подробиці
Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл на Херсонщині: 13 людей постраждало

26 червня під ворожими обстрілами перебували насалені пункти Херсонщини. Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл: Антонівка, Зеленівка, Зимівник, Інженерне, Киселівка, Комишани, Придніпровське, Садове, Станіслав, Олександрівка, Софіївка, Широка Балка,…

Подробиці