Мрочко розпорядився перевірити діяльність дитячої стоматполіклініки у Херсоні за час тимчасової окупації

Мрочко розпорядився перевірити діяльність дитячої стоматполіклініки у Херсоні за час тимчасової окупації

Автор: Іван Підлісний 03 Янв. 2024 18:40

Очільник Херсонської МВА Роман Мрочко підписав розпорядження про проведення аудиту діяльності "Херсонської міської дитячої стоматологічної поліклініки". Про це свідчить відповідний документ, оприлюднений на сайті міськради. 

Аудитори перевірять ефективність використання майна, фінансових ресурсів та інших активів медзакладу за період 1 січня до 31 грудня 2022 року. Тобто, в основному перевірятимуть діяльність поліклініки за час тимчасової окупації Херсона та захоплення поліклініки російськими загарбниками. 

Розпочнеться аудит 15 січня цього року і триватиме до 5 лютого. Зазначено, що перевірка "Херсонської міської дитячої стоматологічної поліклініки" є плановою. 

Нагадаємо, що раніше міська влада вирішила ліквідувати інший медзаклад - Херсонську міську стоматологічну поліклініку шляхом приєднання до КНП "Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка", що викликало скандал. Колектив міської стоматології написав навіть лист до БФ «Фундація Олени Зеленської» та самого Президента України з приводу безладу, який чинить місцева влада Херсона, де посадові особи використовують своє службове положення задля збагачення.

Керівниця міської стоматполіклініки Вікторія Хмілевська навіть заявила, що метою такої реорганізації закладів є нібито її звільнення. Остання, до слова, також є фігуранткою скандалу, який стосується дій її підлеглих під час окупації Херсона.

Хмілевська виїхала на підконтрольну Україні територію, але її довірені особи відкрито співпрацювали з окупаційним «міністром» охорони здоров’я Вадимом Ільмієвим, перереєстрували підприємство за російськими законами. Після звільнення Херсона директорка поліклініки повернулася, але підлеглих, які були помічені в співпраці, не звільнила. Особи, які співпрацювали з окупантами, продовжують працювати надалі. 

Після скандалу у вересні минулого року голова МВА Мрочко заявив, що реорганізація вже ж таки відбудеться, але тепер дитячу стоматполіклініку приєднають до "дорослої". Таким чином, у Херсоні буде створено Центр надання стоматологічної допомоги. Судячи з розпорядження про аудит дитячої стоматології, перевірка медзакладу є етапом до її ліквідації. Там є згадка про "ліквідаційну комісію". Останню було створено у жовтні минулого року розпорядженням Романа Мрочко. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів