Мобілізовані й контрактники в Одесі отримають гроші з міського бюджету

Мобілізовані й контрактники в Одесі отримають гроші з міського бюджету

Автор: Марина Поліщук 17 Янв. 2024 18:30

Одесити, які з 1 січня 2024 року підписали контракт зі Збройними силами України, отримають грошову допомогу з міського бюджету на рівні з мобілізованими. Відповідне рішення депутати ухвалили 17 січня на позачерговій сесії Одеської міської ради.

«Ми прийняли зміни до програми соціальної підтримки, і відтепер 20 тисяч гривень отримуватимуть не тільки мобілізовані, а й ті, хто пішов служити до Збройних сил України за контрактом. Наразі мобілізують з 27 років, а служити за контрактом ідуть ті, хто молодші. Але всі вони захисники, які боронять нашу країну», - цитує мера Одеси Геннадія Труханова пресслужба міськради.   

29 листопада 2023 року депутати міськради прийняли «Міську цільову програму надання соціальних послуг та інших видів допомоги вразливим верствам населення міста Одеси на 2024-2026 роки».

Згідно з програмою, мобілізованим, які призвані на військову службу до ЗСУ та зареєстровані в Одесі, з міського бюджету надаватиметься одноразова грошова допомога в граничному розмірі 20 тисяч грн. Для цього в бюджеті на 2024 рік передбачено 20 мільйонів грн, повідомляла пресслужба.

Як зазначив під час сесії 17 січня міський голова, до Департаменту праці та соцполітики вже надходять заявки. Нині завершується розробка порядку надання цієї матеріальної допомоги, є взаємодія з територіальними центрами комплектування.

Основне завдання – довести процес до автоматизму: коли всі необхідні документи на отримання допомоги мобілізований або контрактник надаватиме одразу в ТЦК. Після зарахування до військової частини військовослужбовці автоматично отримуватимуть виплати на свій рахунок.   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон про Єдиний реєстр військовозобов’язаних ухвалено: що про нього треба знати 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів