Миколаївські «рогаті» вже вийшли на маршрути у Херсоні

Миколаївські «рогаті» вже вийшли на маршрути у Херсоні

Автор: Ганна Власенко 05 Декабря 2023 16:00

Наприкінці жовтня «Гривна» повідомляла, що Миколаїв передасть Херсону 4 тролейбуса. Рішення про передачу електротранспорта ухвалили 26 жовтня депутати Миколаївської міськради.

Йшлося про передачу чотирьох тролейбусів "Миколаївелектротрансу". Два тролейбуси потребували поточного ремонту, два — капітального.

Як повідомляє Херсонська МВА, 5 грудня на маршрути у Херсоні вже вийшли два тролейбуси, які громаді передали сусіди-миколаївці.

«Херсонська міська військова адміністрація у постійному пошуку партнерів і помічників, які можуть підтримати містян у цей непростий час. Переданий транспорт не новий, але після капітального ремонту, і ми сподіваємось, що він гарно проявить себе на вулицях Херсона», - йдеться у повідомлення ХМВА.

Зазначчається, що наразі два тролейбуси обслуговуватимуть восьмий та дев'ятий маршрути, але у подальшому можуть бути переведені на будь-який інший.

Як раніше повідомила «Гривна», директора та власника херсонського перевізника "Іксора" Миколу Джиганського залишено під вартою. Відповідну ухвалу про продовження строку запобіжного заходу ухвалив Херсонський міський суд. Нагадаємо, що Миколу Джиганського було затримано у грудні минулого року при спробі виїхати з України в Молдову. Йому інкримінують пособництво державі-агресору.

Фото: ХМВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів