Нещодавно «Гривна» повідомила про рішення депутатів Миколаївської міськради передати Херсону 4 тролейбуса. 10 листопада перший тролейбус із запланованих був переданий Херсонській громаді.
Про це повідомила Миколаївська міськрада
«Сьогодні, 10 листопада, напередодні першої річниці з дня звільнення Херсона, КП ММР “Миколаївелектротранс” передало тролейбус з бортовим номером 3034 до сусідньої громади. Про це повідомили на підприємстві. Для цього на миколаївське комунальне підприємство завітали колеги з «Херсонелектротранс», щоб транспортувати тролейбус Škoda», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що директор «Миколаївелектротрансу» Юрій Сметана висловив сподівання, що транспорт з Миколаєва надійно слугуватиме херсонській громаді в ці нелегкі для всіх нас часи.
Загалом Херсону буде передано чотири тролейбуси марки Škoda.
Раніше «Гривна» повідомила, що у понеділок, 13 листопада, у Миколаєві відбудеться відкриття фотовиставки-інсталяції, присвяченої річниці визволення Херсона та Снігурівки з-під російської окупації.
Фото: Миколаїйвська міськрада.









