Лише за добу аферисти ошукали жителів Херсона на 75000 гривень

Лише за добу аферисти ошукали жителів Херсона на 75000 гривень

Автор: Олександр Дмитрук 23 Сентября 2023 14:35

Жителі обласного центру вкотре потрапляють на гачок «фішингових» посилань про отримання допомоги та аферистів, які нібито купують товари в мережі Інтернет. Поліція Херсонщини радить громадянам бути більш обачними та пильними.

До поліції звернулась 43-річна херсонка, яка стала жертвою «фішингової» схеми шахраїв. Заявниця повідомила, що на одному з сайтів вона вирішила продати ігрову приставку. Жінка розмістила оголошення та їй за кілька годин зателефонував покупець. Після обговорення умов шахрай скинув жінці посилання нібито для безпечної оплати. Жінка перейшла за посиланням та ввела дані своєї картки, на яку за легендою покупця мали прийти гроші за товар. Але отримавши данні картки жінки, шахрай зняв з її рахунку 37585 гривень.

Також від рук аферистів постраждав 61-річний херсонець. Чоловік розповів, що в соціальній мережі побачив інформацію про можливість отримання грошової допомоги від держави. Чоловік перейшов за посиланням та вказав при реєстрації дані своєї картки, на яку хотів отримати допомогу. Після чого з його банківського рахунку було знято 37415 гривень.

За вказаними фактами поліція відкрила кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» ККУ.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів