Контрнаступ на півдні: ЗСУ просить «фільтрувати» інформацію

Контрнаступ на півдні: ЗСУ просить «фільтрувати» інформацію

Автор: Євген Веселов 30 Августа 2022 16:00

Контрнаступ Збройних сил України по визволенню тимчасово окупованих територій Херсонської області триває. Учора, як відомо, світові ЗМІ публікували інформацію про атакувальні дії українського війська начебто в напрямку населених пунктів Олександрівка – Станіслав, Томина Балка – Новодмитрівка, Правдино – Благодатне та Давидів Брід – Берислав.

Також надходила інформація, що ЗСУ продовжує ракетні атаки по транспортних шляхах російських окупаційних військ – є інформація про враження Антонівського й Дарївського автомобільних мостів та міст через Каховську дамбу.

Уже ближче до вечора 29 серпня 2022 року ЗСУ підтвердили про початок активних наступальних дій українського війська й у цьому напрямку.

Такий стан подій очікувано викликав шквал емоцій серед українців. Десятки подробиць наступу ЗСУ почали з’являтися в анонімних телеграм-каналах, подекуди не відповідаючи дійсності, із дуже поспішними висновками або з інформацією, яка дійсно не йде на користь ЗСУ.

Наприклад заступник голови Одеської ОВА Олексій Мацулевич взагалі заявив, що йдуть бої за Херсон, що звісно не так. Пізніше він видалив цей допис у своєму телеграм-каналі.

У цьому всьому інформаційному вирії представники ЗСУ просять фільтрувати інформацію, а краще й узагалі утриматися і чекати офіційних повідомлень.

«Обговорювати події на фронті вважається трохи моветоном у той момент, коли триває військова операція. Вона вимагає тиші, і військові вітають саме таке наше ставлення. Адже саме в тиші найкраще чути, як дихає ворог, як він нервує», - зауважила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони ОК «Південь» Наталія Гуменюк.

«Ми розпочали свою справу й доводитимемо її до кінця. Як тільки результати будуть вартими та будуть гарантувати безпеку тих, хто за ними стоїть. Ми обов'язково відзвітуємо», - наголосила Гуменюк.

Станом на зараз відомо про такі останні влучання ЗСУ Херсонщині:

- Антонівський автомобільний міст, уражена переправа, яку будували росіяни, як альтернативу мосту;

- офісний центр «Брейн» у Херсоні на Миколаївському шосе, де розміщувався госпіталь та база окупантів;

- база зберігання боєкомплекту під Каховкою.

Також рух опору підірвав автівку, в якій пересувався колоборант, який погодився зайняти посаду керівника окупаційної дорожньої поліції.

Ми розуміємо, що українцям дуже хочеться позитивних новин, але ж підтримуємо військових і просимо не розголошувати будь-яку інформацію про наступ ЗСУ та почекати офіційних повідомлень. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів