Автор: Євген Веселов 22 Июня 2022 14:05

Колихаєв у Херсоні досі проводить засідання виконкому

Колихаєв у Херсоні досі проводить засідання виконкому

22 червня на офіційній сторінці Херсонської міської ради з’явилося повідомлення про проведення чергового засідання виконкому Херсонської міської ради, присвячене підготовці до опалювального сезону. Повідомлення підкріплено світлиною, на якій можна побачити декілька людей (заступники міського голови, голова районної у місті ради, керівники управлінь та департаментів), які підняли руки і за щось голосують (на фото).

У повідомленні зокрема сказано:

«Позачергове засідання виконкому Херсонської міської ради пройшло сьогодні, 22 червня. Як і завжди, відбулося воно під головуванням Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва.

На порядку денному – одне питання: про створення комісії з організації та підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери на території Херсонської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022 -2023 років та заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2022 -2023 років.

Так, було прийнято рішення створити комісію з організації та підготовки об'єктів ЖКГ та об'єктів соціальної сфери на території Херсонської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022 -2023 років. У свою чергу комісія має забезпечити систематичний контроль за здійсненням заходів підготовки міста до зими, координувати діяльність їхнього виконання підприємствами, організаціями та установами, незалежно від відомчого підпорядкування.

Відповідні доручення отримали й керівники теплопостачальних підприємств.

«Ніхто з нас не знає, що буде завтра. Але ми зобов’язані сьогодні зробити все, що від нас залежить, аби підготувати місто до зими. Доки ми можемо, будемо виконувати свої обов’язки перед людьми», - сказав міський голова Ігор Колихаєв».

У списку виконавчого комітети 32 особи, на світлині – лише декілька. Можливо, частина представників цього органу долучилися онлайн до засідання, але про це не вказано у інформаційному повідомленні.

Також не зовсім зрозумілий механізм виконання доручень міського голови та рішень виконкому, бо управління Херсоном взяла на себе окупаційна «влада», яка вже почала призначати на посади у комунальних підприємствах «своїх» людей з числа зрадників та тиснути на колективи, примушуючи людей співпрацювати.

Можливо, цей пост про діяльність законнообранного міського голови та членів виконкому носить мотивуючий характер. Мовляв, херсонці, ми працюємо, все буде добре. За це треба подякувати Колихаєву. Але як це вплине на реальний стан речей та життя міста, поки не зрозуміло.

 

Приєднуйтеся до нас:

День 218. 29 вересня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

«Маленькими кроками звільняємо села, але кожна перемога полита кров'ю». Репортаж з передової на Херсонщині

Від мирного життя — спогади у фотоальбомі. Історія переселенців із села Таврійське на Херсонщині

На окупованій Херсонщині хірург торгує на ринку, аби не лікувати окупантів

«Знайти координати й вдарити по них»: як 18-річна жителька Херсонщини вираховує окупантів (фото, відео)