Херсонські випускники продовжують отримувати найвищі бали у мультипредметному тесті

Херсонські випускники продовжують отримувати найвищі бали у мультипредметному тесті

Автор: Дарина Лапіна 14 Июня 2024 11:40

Випускники херсонських закладів освіти, попри складні умови навчання під час війни, продовжують отримувати найвищі бали у національному мультипредметному тесті.

Інформацію про відмінників опублікувало управління освіти Херсонської міськради.

Так, випускник Херсонського фізико-технічного ліцею Микола Пономаренко отримав 200 балів у національному мультипредметному тесті з математики. Зробила все, щоб цей успіх став можливим, його вчителька Юлія Чередниченко. 

Микола Пономаренко

200 балів на НМТ з математики отримав ще один учень Херсонського фізико-технічного ліцею Єгор Максимов. Підготуватися йому допомагала його вчителька Лариса Тихонова. Максим також вразив своїми знаннями з історії України, набравши 197 балів. Досягти такого результату йому допомогла учителька Олександра Таратіна. 

Єгор Максимов.

12 червня ще троє випускників закладів освіти Херсонської громади продемонстрували свої знання та отримали найвищі бали у національному мультипредметному тесті. Про це повідомили в управлінні освіти Херсонської міськради.

«Марія Якимчук, випускниця школи №30, здобула по 200 балів з української та англійської мов. Завдяки своїй цілеспрямованості та підтримці вчителів Оксани Войналович, Світлани Волокітіної і Людмили Мовчан, дівчина підтвердила, що немає нічого неможливого.

Поліна Виногородська, випускниця гімназії №1, отримала 200 балів з української мови, незважаючи на складні умови навчання під час війни. Вітаємо Поліну та її наставника Ларису Романчишену з чудовим результатом.

Олексій Онацький продовжив челендж серед випускників фізико-технічного ліцею та досяг максимальних 200 балів з математики. Це свідчення його таланту та наполегливості, а також професіоналізму його вчителя Тетяни Лях», - йдеться в повідомленні. 

Нещодавно 200 балів НМТ з англійської мови отримала учениця 11 класу спеціальності «Англо-німецька філологія» Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова ХМР при ХДУ Марія Луняка. Про це повідомили на сторінці ліцею в соцмережі. 

Наталія Кузнецова, вчителька англійської мови, зазначила, що Марія – відповідальна і старанна учениця, яка цілеспрямовано йшла до мети й досягла її.

200 балів НМТ з української мови отримав, учень 11 класу спеціальності «Філологія та журналістика» Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова ХМР при ХДУ Максим Жулєв.

Його вчителька української мови Наталя Орлова зауважила, що була переконана у високому результаті, адже Максим наполегливо працював, крок за кроком наближався до мети. 

«Гривна» вітає наших випускників з такими неймовірними результатами! Пишаємося нашими дітьми, які всупереч війні продовжують старанно навчатися та досягати успіху!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перше відмінно – з математики: херсонська випускниця отримала найвищий бал у мультипредметному тесті

Фото: управління освіти ХМР, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова ХМР при ХДУ.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів