Херсонська вівчарка Багіра, врятована одеськими волонтерами, знайшла дім на Миколаївщині

Херсонська вівчарка Багіра, врятована одеськими волонтерами, знайшла дім на Миколаївщині

Автор: Марина Поліщук 15 Февр. 2024 13:30

Знаменитій херсонській вівчарці Багірі, фото порятунку якої облетіло увесь світ, волонтери знайшли нову родину. Нагадаємо, її врятували під час підтоплення Херсона внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС та перевезли до Одеси. Там Багіра пройшла довгий шлях лікування та реабілітації.

Вівчарці довго не могли знайти новий дім, адже вона потребує особливого догляду. Тому зоозахисники шукали відповідальну родину, до того ж без інших тварин. І нарешті таку родину знайшли – у Миколаївській області.

Гарну новину повідомили 13 лютого в соцмережі на сторінці одеської Федерації порятунку тварин «Берсерк», яка, власне, і опікувалася здоров’ям Багіри після перевезення до Одеси. До речі, волонтери Федерації називають Багіру символом трагедії Каховської ГЕС.

«Символ життя, що перемогло, символ трагедії Каховського водосховища, собака-легенда на ім’я Багіра – У РОДИНІ!!! Багіру в нову родину супроводжували, як і в перші дні порятунку, мама та хрещена мама. Найкраща дівчинка, найсвітліша Бага, яка любить людей, поїхала у свою родину. Живи 100 років, мала. Ти так довго цього чекала, і ти як ніхто інший на це заслужила», – ідеться в дописі.

Волонтери Федерації порятунку тварин «Берсерк» також створили відеоролик про складний шлях врятованої тварини до одужання та шляхи до нового дому:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми не могли покинути тварин»: історія херсонки, яка перевезла до Тернополя своїх 5 собак та 2 котів

Очільниця одеського притулку Людмила Мельникова в коментарі «Суспільному» розповіла, що Багіра наразі перебуває в доброму стані: вона чипована, щеплена та має паспорт.

«Вона – мисливець. Ці люди, які хотіли її забрати, уже мали тварин, на яких вона могла полювати. Під час пошуку перевагу надавали приватним будинкам, оскільки собаці заборонені сходинки, бо в майбутньому це стане для неї випробуванням. Тому квартиру ми не розглядали. Другий критерій – це забезпечений господар без інших тварин», – розповіла Людмила.

Багіру передали родині в Миколаївській області, де, за словами жінки, тварина живе в будинку, і для неї навіть підрізали ніжки дивана.

«Учора (13 лютого, – ред.) ми привезли її в нову сімʼю. Нам дуже сподобались ці господарі. У них до цього довгий час була вівчарка, просто копія, на жаль, померла. Вона в них бігає по дворі. Ми не очікували, що вона так швидко звикне до них. Ми її тільки привезли, її дістають з клітки, і вона починає лизати руки новому господарю», – каже очільниця притулку.

Людмила Мельникова додала, що нові господарі дуже дбайливо ставляться до Багіри. Постійно консультуються з нею щодо харчування та піклування про тварину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виїхали з пекла: на Херсонщині з-під обстрілів вивезли понад 30 тварин (фото)

На головній світлині: порятунок вівчарки Багіри в затопленому Херсоні, літо 2023 р. Знімок, який облетів увесь світ. Фото: Сергій Коровайний 

Фото: Фейсбук/Федерація порятунку тварин «Берсерк» 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів