Автор: Євген Веселов 08 Июня 2022 19:06

Херсонська колаборантська «влада» вважає українські новини «злостними»

Херсонська колаборантська «влада» вважає українські новини «злостними»

«Владі» зрадників погано вдається повна ізоляція Херсонщини від всього цивілізованого світу, від українських новин. Херсонщина продовжує чекати на визволення та вірить в ЗСУ!

Жителі області знаходять можливість дізнаватись правду, виходять у Фейсбук, Телеграм, дивляться українські новини, спілкуються з родичами з вільних територій … Через VPN, залазячи на дерева чи піднімаючись на покрівлі багатоповерхівок люди все одно «ловлять» зв'язок.

Чи не тому у кожному виступі на російських пропагандиських ресурсах гауляйтер Херсонщини Сальдо каже про необхідність забезпечити нормальний в його розумінні інтернет-зв'язок для області та доступ до новин?! «Нормальною» він, зрозуміло, вважає російську зомбі-пропаганду.

Заборонити український інтернет – ось мета злочинної окупаційної влади на Херсонщині. Навіть не псевдо референдум про начебто добровільне входження Херсонщини до складу росії, не введення рубля в області, а саме боротьба за мізки – на першому місці у окупантів. Українські новини називають «злостними», «ложними» та ще багато як.

Важливо інше – Херсонщина тримається! Навіть у цьому інформаційному терорі добре працює БіБіСі – це традиційний народний український канал «Баба бабі сказала». Черговий раз підтверджується влучність херсонської приказки «Знали двоє: я й вся Суворова», бо зараз у чергах, під час раптових зустрічей херсонці активно переказують один одному те, що відбувається в Україні й у світі. До речі, про вильоти російських ракет з Олешок у бік Миколаєва, про проходження техніки містом, про чергову Чорнобаївку, про життя у тимчасовій окупації вся Україна досі дізнається від херсонських інформаційних партизан. Тому казати, що зв’язку нема – це неправда. Він є, він двосторонній, дійсно проблемний, але наявний.

Володимир Сальдо, який нині є гауляйтером Херсонської області - досвідчений політик. Тричі міський голова Херсона, екс-народний депутат України, яку він зрадив, намагається створити навколо себе власне інформаційне середовище. Шукає журналістів, які можуть працювати на окупанта. Знайшов декілька пристаркуватих маргиналів (відразу прошу вибачити за ейджизм, але з пісні слов не викинеш). Вони колись, ще за радянських часів, щось писали чи знімали. Але в них ніяк не виходить змусити людей полюбити Сальдо та зробити так, щоб йому почали дякувати «за освобождение» Херсона. Тому пересуватися містом гауляйтеру доводиться у бронежилеті та з охороною. Така "щира любов" до нього у херсонців)))

Будьмо на зв’язку, Херсонщино!