ХДУ презентував хроніки життя в період військового стану

ХДУ презентував хроніки життя в період військового стану
Автор: Надія Кустова 18 Мар. 2023 17:45

17 березня в Івано-Франківську в рамках тижня Херсонського державного університету на Прикарпатті відбулася презентація видання «"Чорний лебідь" в історії Херсонського державного університету, або Хроніки релокованого вишу».

У назві книжки – образ метафоричного чорного лебедя, на честь якого філософ Насссір Талеб назвав теорію, що розглядає важкопрогнозовані та рідкісні події, котрі мають значні наслідки. Ідея Талеба полягає в тому, що варто не намагатися передбачати «чорних лебедів», а будувати стійкість до негативних подій і мати можливість використовувати позитивні події.

«Це третя частина хронік університету, які ведуться з 2018 року. Але через події, які охопили нашу країну та торкнулися рідного Херсона, це видання – особливе, бо не лінійне. Воно про синергію сотень людей, чиє життя пов’язане з Херсонським державним університетом і хто весь цей рік робив усе можливе, а інколи неможливе й ризикуючи життям, щоб зберегти репутацію вишу, колектив, студентів, бізнес-процеси і дати можливість нам розвиватись та моделювати майбутнє», – повідомив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський.

Ректор каже, що кожен примірник книжки, який передали колегам, друзям, партнерам, особисто підписав і залишив побажання:

«Нехай метафоричний чорний лебідь асоціюється у Вас лише з можливостями та призводить до позитивних змін. Наш лебідь виявився саме таким! З найкращими побажаннями від колективу незламного Херсонського державного університету – ректор Олександр Співаковський».


Фото: пресцентр ХДУ

Приєднуйтеся до нас:

Чергове словоблуддя Сальдо. Зрадник заявив про побудову нового кварталу в Генічеську та відновлення роботи портів

Маестро знову на сцені, бо Герої – не вмирають. Пам’яті головного диригента Херсонської філармонії Юрія Керпатенка

«Будеш обслуговувати солдатів»: розповідь курсантки з Херсона, яку викрали й катували, щоб зняти в пропаганді

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Краєзнавчий музей викопує заховані археологічні знахідки