Грошей вистачить до кінця червня: Кабмін профінансував постачання питної води в Миколаєві

Грошей вистачить до кінця червня: Кабмін профінансував постачання питної води в Миколаєві

Автор: Дарина Лапіна 15 Апр. 2024 17:00

Кабмін виділив з резервного фонду держбюджету 125,5 млн гривень для забезпечення Миколаєва питною водою. Рішення ухвалили на засіданні 12 квітня.

Внаслідок теракту на Каховській ГЕС та знищення росіянами Каховського водосховища виникла проблема з постачанням питної води жителям Миколаєва. Наразі вона частково вирішена – вода до міста надходить з Інгульця. Та щоб забезпечити її доставку та підтримувати необхідну якість, держава компенсує відповідні витрати.

Як сказано на сайті Мінекономіки, 125,5 млн гривень, виділених з держбюджету,вистачить, щоб профінансувати безперебійне постачання води в Миколаєві до кінця червня. 

Надалі планується, що до державного бюджету будуть внесені відповідні зміни. І кошти надходитимуть з основного фонду держбюджету.

Відповідно до рішення Уряду гроші на компенсацію вартості електроенергії, що використовується для подачі води каналом Дніпро-Інгулець, надійдуть до Міндовкілля для Держагентства водних ресурсів.

До слова, в Миколаєві продовжуються роботи з втілення в життя проєкту побудови нового водогону, який забезпечить якісною питною водою жителів міста. Як нещодавно заявив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, новий водогін мають закінчити будувати не раніше наступного, 2025 року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не розділяю цих оптимістичних прогнозів»: мер Миколаєва розповів, коли нарешті в місті буде чиста вода

Відмітимо також, що на своєму нещодавньому засіданні Уряд виділив гроші і для Херсонщини.

Як повідомляла «Гривна», що 9 квітня Кабмін ухвалив рішення про виділення понад 176,5 млн гривень на відновлення об’єктів водо- та теплопостачання в Херсонській області, що були пошкоджені внаслідок підриву окупантами греблі Каховської ГЕС. Кошти будуть виділені Херсонській облдержадміністрації з резервного фонду державного бюджету. 

Фото ілюстративне.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів