Голові Генічеського райсуду повідомили про підозру в державній зраді

Голові Генічеського райсуду повідомили про підозру в державній зраді

Автор: Дарина Лапіна 10 Май 2024 13:50

Про підозру у державній зраді та добровільному зайнятті посади у незаконних судових органах правоохоронці заочно повідомили голові Генічеського районного суду Юлії Берлімовій

За даними слідства, 43-річна підозрювана у липні 2022 року свідомо пішла на співпрацю із ворогом. Використовуючи службове становище, через месенджер передала російському куратору дані стосовно представників поліції, ТЦК СП – громадян України, які проживали на окупованій території та мали стійку проукраїнську позицію.  А також анкетні дані співробітників суду, який очолювала, повідомляє пресслужба Херсонської облпрокуратури. 

У липні 2023 року вона зайняла посаду так званої «судді» у самопроголошеному «Геническом районном суде Херсонской области». На цій посаді сприяла функціонуванню псевдооргану, розглядала судові справи за законодавством рф, а також виконувала інші функції, що були доручені їй представниками незаконної влади.

Нагадаємо, про співпрацюю судді Берлімової з окупантами стало відомо в минулому році. За даними активістів, літом 2023 року на російських порталах було оприлюднено інформацію про її кандидатуру на посаду очільниці окупаційного «суду» в Генічеську.

В грудні минулого року Вища рада правосуддя звільнила суддю Юлію Берлімову. Офіційна причина - відмова від проходження кваліфікаційного оцінювання. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів