Голова Миколаївської ОВА Кім розповів про евакуацію з області

Голова Миколаївської ОВА Кім розповів про евакуацію з області

Автор: Іван Підлісний 26 Сентября 2023 16:30

Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім в ефірі телемарафону заявив про готовність шляхів евакуації з Миколаївської та Херсонської областей. За його словами, вони давно узгоджені та пропрацьовані. 

Віталій Кім додав, що підготовкою евакуаційних маршрутів займалися ще на випадок надзвичайних ситуацій на Південноукраїнській або Запорізькій атомних електростанцій. 

“Херсонська область для нас рідна. Ми завжди допомагаємо Херсону. Так звернувся мій херсонський колега для того, щоб допомогти з організацією перевезень через пошкодження колії. Це було організовано ще з ночі. Моя думка наступна: немає проблеми в евакуації – примусовій чи добровільній. У нас відкриті шляхи у будь-який час, якщо це потрібно”, – зазначив Кім. 

Кім додав, що мінімум 12 автобусів можна долучити до евакуації хоч через годину. Нагадаємо, що раніше Рада оборони Херсонщини прийняла рішення про обов'язкову евакуацію родин з дітьми з населених пунктів правобережжя області, які постійно під обстрілом окупантів. Також евакуюватися до безпечного місця можуть всі жителі деокупованої частини Херсонщини. 

Як раніше повідомляла "Гривна", Укрзалізниця тимчасово обмежила рух поїздів між Миколаєвом та Херсоном через пошкодження інфраструктури внаслідок ворожого обстрілу. Наразі рух поїздів вже відновлено. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів