Генштаб ЗСУ повідомив про один штурм окупантів на лівобережжі Херсонщини

Генштаб ЗСУ повідомив про один штурм окупантів на лівобережжі Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 20 Февр. 2024 20:25

Український Генштаб повідомив про ситуацію на Херсонському напрямку. Як зазначено в оперативному зведенні за цю добу, російські окупанти на лівобережжі Херсонської області здійснили лише один штурм позицій ЗСУ. 

"В зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку окупанти не відмовляються від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом доби здійснено 1 спробу штурму позицій наших військ", - повідомили в Генштабі. 

Таким чином, Генеральний штаб спростував заяви керівництва російської армії в особи очільник міноборони рф Сергія Шойгу про нібито зачистку плацдарму українських військових в селі Кринки, про що той встиг раніше повідомили кремлівським пропагандистам та навіть самому рашистському диктатору. 

Нагадаємо, що раніше Шойгу та гауляйтер Херсонщини Володимир Сальдо заявили про взяття під повний контроль села Кринки та ліквідацію плацдармів ЗСУ на лівобережжі Херсонської області. Однак, їх заяви спростували навіть z-пропагандисти, які називають себе "воєнкорами". 

В Генштабі ЗСУ також додали, що артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Херсон, Понятівка, Білозерка, Велетенське, Станіслав Херсонської області та Очаків Миколаївської області.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів