Гауляйтери скаржаться в кремль на антиросійські настрої в тимчасово окупованій частині Херсонщини

Гауляйтери скаржаться в кремль на антиросійські настрої в тимчасово окупованій частині Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 27 Сентября 2023 16:35

Центр національного спротиву повідомляє про збільшення кількості випадків пограбування місцевих жителів на тимчасово окупованій частині Херсонщини з боку ворожих військових. 

"Російські солдати й викрадають авто та гроші під приводом боротьби з підпіллям. Людей звинувачують у нелояльності та допомозі Силам Оборони, після чого грабують їх помешкання", - повідомили в ЦНС. 

Такі результати низької дисципліни в збройних силах ворога, де, окрім мародерства, процвітає пияцтво, зловживання наркотиками та випадки дезертирства. Як зазначили в Центрі національного спротиву, ситуація дійшла до абсурду, що місцеві гауляйтери на Херсонщині поскаржилися в кремль. Але підставою для скарг стали не дії окупантів, які грабують цивільне населення, а "антиросійські настрої" в регіоні. Якого відношення армія мародерів хотіла від мирних людей, питання риторичне. 

Варто зазначити, що на тимчасово окупованій частині області фіксують випадки рейдів серед місцевих збоку російських військових. Як повідомили власні джерела, в Олешках рашисти перекрили одну з найбільших вулиць, перевіряють будинки та пропускають лише жителів, які зареєстровані в будинках по зазначеній вулиці. Кого саме шукають окупанти, поки невідомо.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів