«Гарнезні котики» – новий мурал від миколаївських художників

У Миколаєві на території 2-ї дитячої лікарні з’явився мурал. На ньому зображені симпатичні коти на дереві.

«Ось такі гарнезні котики тепер прикрашають нашу трансформаторну підстанцію на території 2-ї дитячої лікарні Миколаєва. Вийшло яскраво та життєстверджуюче. Та хіба могло бути інакше, якщо за справу беруться “Митці Світла” та Воїни Світла?» – йдеться у повідомленні пресслужби АТ «Миколаївобленерго».

Повідомляється, що мурал з’явився на стіні будівлі після звернення до товариства адміністрації Заводського району Анатолія Яковини. Задум втілювали в життя миколаївські художники Дмитро Слепуха та Дмитро Волошин.

На підприємстві зауважили, що приглядаються до інших енергооб’єктів, що могли би послужити не лише на користь громаді, а й для естетичного задоволення.

«Вдаримо барвистими артграфіті по сірим воєнним будням», – зазначили в АТ «Миколаївобленерго».

«Гривна» повідомляла, що в Херсоні на невизначений термін продовжили дію артфестивалю муралів на укриттях «Від Конституції до Незалежності». Початково його проведення було ініційовано управлінням культури Херсонської міськради до Дня Незалежності. Проте захід став настільки популярним, що його зробили постійним.

Фото: «Миколаївобленерго»

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці