Екскерівника одного з відділів Одеської митниці суд позбавив квартири та паркомісць

Вищий антикорупційний суд визнав необґрунтованими активи колишнього посадовця Одеської митниці вартістю 2,83 млн грн.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

Зазначається, що 25 січня 2024 року колегія суддів ВАКС задовольнила позов прокурора САП про визнання необґрунтованими активів колишнього посадовця одного із органів Державної митної служби, а саме квартири та 2 машиномісць, що розташовані у місті Одеса, вартістю 2,83 млн грн.

«У листопаді 2023 року прокурор на підставі матеріалів НАЗК, а також доказів, зібраних НАБУ та САП, звернувся до суду з позовом про визнання необґрунтованими активів ексзаступника начальника відділу одного з митних постів Одеської митниці Держмитслужби, а також стягнення з нього їх вартості – 2,83 млн грн.

Державний службовець, не маючи достатніх законних доходів, у 2020 році через третю особу придбав квартиру і 2 машиномісця у історичному центрі Одеси. У подальшому третя особа подарувала ці обʼєкти посадовцю», – йдеться у повідомленні САП.

Суд погодився з доводами прокурора, задовольнив позов та ухвалив стягнути вартість набутих активів у дохід держави.

Зауважується, що рішення суду не набрало законної сили та може бути оскаржене протягом 30 днів з дня складання його повного тексту.

Раніше «Гривна» повідомила, що в Одесі судитимуть митника, який вимагав хабар за можливість без проблем ввезти в Україну 4 мільйона гривень.

Також, за хабарництво затримали начальника митного поста аеропорту «Одеса» та його заступника.

Пов'язані записи

В Олешках окупанти проводять перевірки та розпитують місцевих про підвальні приміщення в будинках

Місцевих жителів в окупованих Олешках зупиняють просто на вулицях, перевіряють документи та телефони, а також розпитують про підвальні приміщення. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”: “В Олешках двоє чоловіків…

Подробиці
Фейкова грошова допомога, онлайн-шопінг: жителі Херсонщини втратили 276 000 гривень через шахраїв

Протягом останніх кількох діб жителі Херсонщини втратили десятки тисяч гривень, довірившись шахраям. Як повідомляють у поліції, найчастіше аферисти виманювали гроші під приводом оформлення грошової допомоги, телефонували від імені працівників банків,…

Подробиці