«Дякую за життя»: маленькі херсонці підготували обереги для захисників та захисниць України

«Дякую за життя»: маленькі херсонці підготували обереги для захисників та захисниць України

Автор: Ганна Власенко 01 Октября 2023 13:45

У Херсоні працівники ювенальної превенції разом із дітьми провели акцію до Дня захисників та захисниць України «Дякую за життя». Нагадаємо, цього року вперше День захисників і захисниць ми відзначаємо 1 жовтня.

Як повідомила пресслужба Нацполіції Херсонської області, на зустріч з маленькими херсонцями запросили військовослужбовця ЗСУ, який розповів діткам про мужнicть тa пaтpioтизм, пpo пoвaгу i любoв дo Бaтькiвщини.

На зустрічі ювенали з дітьми виготовили паперових янголів - як символ міцного захисту для кожного воїна-захисника. На них хлопці й дівчата написали побажання бійцям, а потім виклали з пазлів карту України.  

Працівники ювенальної превенції повідомляють, що вже передали обереги з дитячими побажаннями військовим, які несуть службу на Херсонському напрямку.

Як повідомляла "Гривна", опір російській окупації чинять навіть школярі, змушені вчитися за стандартами держави-агресорки в школах на тимчасово окупованій території Херсонської області. В одному з таких закладів діти відмовилися підводитися під час гімну росії.

Фото: Поліція Херсонської області

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів