Дмитро Комаров став сапером і показав розмінування Миколаївської області (фото, відео)

Дмитро Комаров став сапером і показав розмінування Миколаївської області (фото, відео)

Автор: Марина Поліщук 04 Декабря 2023 09:20

Новий випуск програми «Світ навиворіт. Україна» присвячений розмінуванню замінованих російськими окупантами територій України – він має назву «Реальна ціна хліба та героїзм українських фермерів». Автор проєкту Дмитро Комаров побував у різних регіонах, де відбувається розмінування, зокрема й на Миколаївщині.

Поблизу знищеного армією РФ села Благодатне Первомайської громади телеведучий разом зі знімальною групою побував на розмінуванні поля та показав роботу місцевих саперів ДСНС. Більше того, Дмитро Комаров і сам на якийсь час став піротехніком. Він одягнув відповідне спорядження – 35-кілограмовий костюм сапера – і відправився в поле шукати вибухівку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Рік. Херсон»: прем’єра першої серії документального фільму Дмитра Комарова про деокупацію Херсонщини

Таким чином, телеведучий виконав учбове завдання, сплановане авторами проєкту спільно з ГУ ДСНС у Миколаївській області. Метою було на власному досвіді продемонструвати, яка загроза криється на українських полях та в яких важких і небезпечних умовах працюють сьогодні українські сапери.

Крім того, у новому випуску Дмитро Комаров показав секретні випробування унікальної машини для розмінування, яку розробили українські аграрії на замовлення ДСНС. А ще – аматорську техніку, створену самими сільгоспвиробниками, яка допомагає їм безпечно розміновувати поля. Деякі винаходи просто вражають: українськими полями їздять трактори без водіїв на дистанційному керуванні. Кожен таких винахід може пришвидшити темпи розмінування країни на роки.

Фото зі зйомок проєкту на Миколаївщині, яке відбувалося в червні цього року, опублікувала в соцмережі речниця ДСНС у Миколаївській області Ілляна Пацюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водолази ДСНС Миколаївщини за допомогою роботів розміновують водойми (фото)

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів