Автор: zaxid.net 26 Июня 2022 17:10

Для жителів тимчасово окупованих територій відкрили цілодобову гарячу лінію

Для жителів тимчасово окупованих територій відкрили цілодобову гарячу лінію

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України запустило додатковий номер гарячої лінії для мешканців. Про це повідомили на сторінці міністерства в соцмережі, пише zaxid.net.

«Розпочав роботу додатковий канал зв’язку гарячої лінії Мінреінтеграції з кризових питань для громадян, які перебувають за кордоном або на тимчасово окупованих територіях», – зазначено у повідомленні.

У Мінреінтеграції пояснили, що якщо у жителів тимчасово окупованих територій відсутній мобільний зв’язок, але є доступ до інтернету, вони можуть цілодобово залишати повідомлення або зателефонувати через мобільні застосунки WhatsApp/Telegram/Viber за номером +38(096) 078-84-33.

За цим номером можна отримати інформацію з гуманітарних питань, питань щодо отримання статусу внутрішньо переміщеної особи, а також інформацію щодо повернення з тимчасово окупованих територій до України, зокрема й осіб, що були примусово переміщені до рф.

 

На що схоже життя мешканців зруйнованого українського міста майже через пів року після початку війни. Що 14 серпня писали світові ЗМІ про війну Росії в Україні