Діти бачили, як окупанти катували їхнього батька: з ТОТ Херсонщини повернули ще три родини

Діти бачили, як окупанти катували їхнього батька: з ТОТ Херсонщини повернули ще три родини

Автор: Марина Поліщук 05 Июня 2024 10:45

Цими вихідними в Україну вдалося повернути ще шестеро дітей з тимчасово окупованої частини Херсонської області. Діти пережили страшні місяці, були свідками того, як росіяни знущаються над їхніми батьками.

«Ще 2 дівчинки та 4 хлопчики віком від 2 до 15 років тепер у безпеці. На них чекає довга реабілітація та робота з психологами», - повідомив начальник ХОВА Олександр Прокудін.

Він додав, що повернення дітей стало можливим завдяки наполегливій роботі благодійної організації Save Ukraine.

На сторінці організації в соцмережі зазначається, що минулими вихідними загалом допомогли виїхати з окупації трьом родинам. При цьому троє із 6 дітей у цих сім’ях – напівсироти.

«Батько багатодітної родини на очах у своїх 3 дітей загинув від російського снаряда, який влучив у подвірʼя родини. Діти й досі не вірять, що тата вже немає.

Діти з іншої сімʼї декілька разів ставали свідками того, як російські військові били й катували їхнього батька. Молодший син родини після побаченого навіть перестав розмовляти. Але побиттям усе не закінчилося: росіяни регулярно погрожували безпосередньо дітям. Вони їм казали, що батька вбʼють, маму змусять обслуговувати російських військових, а їх заберуть в інтернат», - розповіли в Save Ukraine.

Зазначається, що родини знайшли контакти благодійників та звернулися за допомогою. Загалом від початку 2024 року на підконтрольну Україні територію вдалося повернути 107 дітей із окупованої території Херсонської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти відправили на Далекий Схід чергову групу дітей з лівобережної Херсонщини

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів