День 634. 19 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 634. 19 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 19 Ноября 2023 19:20

Сьогодні затрималася на роботі, і йшла додому вже у вечері, в темряві через парк. То три рази, було діло, падала обличчям в листя. Бо неприємненько, коли над тобою пролітає артснаряд і бє десь трохи далі в центрі. А коли це гради на серію в 20+ ракеток, які падають десь зовсім неподалік, це ще неприємніше.
А зараз надодаток вимкнули світло...
З плюсів: добре видно красивучий млечний шлях і взагалі зіркоу.
І ще, тримайте позитивчик.
У Херсоні набирає популярність новий вид мистецтва: розмальовування заколочених вікон) Такі душевні роботи сьогодні побачила)

***
Населений пункт Кринки практично знищений, а на правому березі окупанти знищують й Веселе та Козацьке.

***
Я знаю, прийде час, і усі вони вмиватимуться не водою! Вони вмиватимуться сльозами!! Черговий обстріл Херсона, серед поранених шестирічна дитина...

***
Прочитати про поранення у Херсоні трирічної дитини. Я не знаю, які саме причини змушують маму дитини залишатися у місті, але й не знаю, що ж є важливіше за життя дітей.
Вчора мені розповіли історію. Волонтери поселяли сім'ю чоловіка зі сходу України. Там зараз повний ... Так от, при виїзді він дуже просив виїжджати свою маму та сім'ю брата, де двійко дітей. Мама категорично відмовилася виїжджати, тому і син змушений був залишитися з сім'єю, бо ж не кидати матір. Усі вмовляння старшого сина ігнорувалися. Недавно мамця вийшла до магазину, а в цей час цапська ракета вдарила у будинок. Вся сім'я загинула. Брат, дружина і обоє діток. Тоді сама подзвонила, що таки їде. Він зустрів, влаштував і поїхав у друге місто. Зараз з нею не спілкується.
Як їй тепер живеться, знаючи, що за її лядської впертості загинули рідні? І це на все життя.
Скільки таких знаю по Олешках і Херсону. Сидять старі і тримають в заручниках своїх дітей в онуків.
Ні в якому разі не беруся когось судити. Доля сама розпорядиться, але як потім з цим жити?!

***
Були часи, коли дитячі книжки продавалися у Херсоні щодня …
Коли це все вернеться?

***
Після серйозного прильоту вирубилось світло. Херсончики мої, ви як? Заморозити нас хочуть

***
Коли фотографувала ресторан "Ангел", з-за угла прямісінько виїхала патрульна машина. Мене перевірили і сказали, щоб нічого стрьомного не фотографувала. І відпустили, звісно. Я ж своя. Короче, раз на сто рік вирішила пофотографувати і одразу поліція. Висновок один - поліція не спить і бдить в обидва ока. Фотку не пришлю.

 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів