День 583. 29 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 583. 29 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 29 Сентября 2023 19:35

Іноді доводиться в очі говорити декому неприємні речі. І так, я можу бути не права. Окрім тих випадків, коли я сама є свідком чогось. І теж іноді накриває не по-дитячому. Бо на нерви діють і вибухи, і новини, і "лідери думок". Особливо, після похорону молодого бійця, на якому була нещодавно. Цікаво, чи хтось з балакунів насмілився сказати його нареченій та батькам, що "все дарма"? Можливо, я фантазерка, та я вже бачила, я продовжую бути свідком того, як слово піднімає дух. І не дозволяє не просто не скоритися обставинам, а й змінювати реальність. Слава богу, в оточенні більшість людей дії. Яким нема коли дивитися на кола на воді після чергового вкиду того, хто незрозуміло для чого меле язиком. Я за те, аби при різниці в переконаннях, ми б стежили за тим, як слово озветься.

***

Цікава практика діючої влади: як повернути українців. Маю статус ВПО, але виплати мені не сплачуватимуть, бо я була більше місяця за кордоном… і всеодно їм, що Херсон на лінії вогню і там вбивають, і тут же кажуть: виїжджайте…

***

говорив з рідною людиною, яка перебуває на окупованій території
говорить, що до 1 жовтня всі чоловіки віком від 17 до 50 років мають стати на військовий облік інакше штраф
чоловіки з окупованих територій говорять, що якщо їх будуть мобілізувати то будуть розстрілювати русню, кажуть «не в своїх де стріляти»
в цей час я спостерігаю як руські театральні діячі їздять по закордонними театральним фестивалям та насолоджуються мистецтвом ( з сумом, правда)
в цей час люди рухається вздовж Рейну в робочий полудень, а я читаю прекрасний роман «Район» українського солдата та надзвичайно талановитого письменника Artem Cheh , говорю з Херсоном, з тіткою яка не спить другу ніч від обстрілів та знайомою яка щойно повернулася звідти.
а син записує німецькою відео для своєю гімназії в Херсоні на День миру що хоче перемоги України та бачити світ без рсні.

***

З подивом спостерігаю за фанатичним прагненням міської влади та поліції розігнати так звану стихійну торгівлю в Херсоні.
Нещодавно пан Мрочко дозволив стихійно торгувати лише мешканцям Острову. Всіх інших поліція гонить з насиджених місць світ за очі.
Навіщо в умовах нашого Херсона?
ХЗ

***

Берислав, Херсон, наші згорьовані села та селища під нищівними обстрілами.
Ворог біснується, лупить по цивільним. Кинути авіабомбу на ЖЕК чи будинок - то так "визволительно". Зрештою, росіяни вже й не приховують, що їх мета - знищити. Нам лишається віра в ЗСУ.

***

Авторів які розмовляють аргументами та звертаються до логіки аудиторія рве на шмаття за незначну помилку.
Авторів, які розмовляють емоціями та звертаються до інстинктів, аудиторія любить навіть якщо він цих істот буде душити.
Здається мені справа не в авторах, справа у різних видах хомо.

***

Люди! якщо ви "стомилися" від війни і вирішили що з вас досить допомогати то можу розказати як воно в окупації живеться.....повірте краще задонатити, аніж відчути це на собі, бо якщо опустити зараз руки ті кляті людожери повернуться...поки існує та хвора нація ми не можемо собі дозволити розслаблення...

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів