День 582. 28 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 582. 28 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 28 Сентября 2023 19:45

Нічого не спадає на думку, крім "мови ворожнечі".
Пішла перекличка... "Ок? - Ок!"
І матюки, матюки, матюки... Якби вони ще могли вбивати.
Ну шо, Херсоне, ти знаєш: любимо, тримаємо, віримо, чекаємо. Будь сильний!

***

Гранати можуть і мають стати символом Херсонщини на ряду з кавунами. Як в прямому, так і в переносному сенсі. Принаймні в моєму саду вона добре почувається. Гадаю зі зміною клімату в майбутньому на Херсонщині будуть рости гранатові гаї
Після цієї війни слово "граната" більше зізвучне як символ опору окупантам.

***

Херсон, перша лінія фронту. Але у маршрутників своя реальність. Стоїмо на зупинках по 10 хвилин, виходимо курити на Центральному ринку... Обстріли - фігня. Головне набити салон та відпочити.

***

7 разів за декілька хвилин тільки що був обстріляний мій район в Херсоні. Поки пишу пост, вони знов гатять!!!!
Йбна рсня!!!!!
Немає спокою. В такі моменти думаю, шо я блін тут роблю!!!! Чи є в мене взагалі мозок! Потім все ніби то заспокоюється і я продовжую писати звіти по видачі гуманітарки і планувати наступний день. Кожен день і ніч Херсон і область розстрілюють майже впритул. Гинуть люди, діти, худоба. Гине все, що досі лишається живим.
В моменти обстрілів не можу знайти собі місце не те щоб в квартирі, а в цілому домі. Куди біжати, де ховатись. Сипиться скло і падають уламки по дому. Коли це все скінчиться? Хто має внятну відповідь??? Хтось її взагалі має? Ті по*вори стоять від нас через річку і просто рвуть на шмаття наше місто і наших людей. Вже не дивуємось ні людям в броніках, ні в касках. Взагалі нічому. Одне єдине питання, коли ми зможемо жити спокійно?
Херсон фронтовий.

***

Я хочу бути тут, в Херсоні не тому, що мені це подобається.
Не тому, що нікуди тікати. А тому що я люблю цю землю, як саму себе. Я людей цих люблю.
Єдине, що страшніше за рашські обстріли, це скотство власних управлінців.
Не #братваРу позбавляє мене надії - їх одного дня переможемо. А наші самовдоволені пихаті управлінці, ота нова "молодая команда" мілітарі-стайл, яка селфиться в безперервно робить "штота важноє" - через них життя херсонців із важкого перетворюється на НЕВИВОЗИМЕ.
Усі ці оборудки з укриттями, сиренами, гуманітаркою, прибираннями, ринками, парковками, хокейними ключками вбивають нашу надію. Чесно кажу. Але ще жива, ще не вмерла.
Проте саме це - страшніше за росіян.

***

Відклали початок роботи Білозерського районного суду до 1 листопада 2023 року. І так вже кожен місяць від звільнення.

***

На окупованій Херсонщині продовжує зникати і дорожчати пальне.
Днями в одній з тг-груп розмістили світлину з чергою на одній з заправок у Новій Каховці, на яку відреагували окупаційні пабліки.
Найбільш смішно читати їхні жалюгідні виправдовування про цілих ДВІ автозаправки, яких нібито вистачає для задоволення попиту другого за кількістю населення міста на Херсонщині. Я по памʼяті згадав 15 автозаправок, які працювали на території міста, поки туди на танках не вʼїхали російські асвабадітєлі. Вони швидко асвабаділі місто від бензину і заправок, а тепер подають це як найвище благо цивілізації.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів