День 581. 27 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 581. 27 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 27 Сентября 2023 19:45

Сьогодні річниця розстрілу російськими окупантами диригента камерного оркестру "Гілея" Херсонської обласної філармонії Юрія Керпатенка. Світла памʼять талановитому музиканту і патріоту!

***

Після призначення двох контролерів: за використанням військової допомоги і грошей на економічне відновлення, США надали Україні ще й план обов'язкових дій, виконання якого є умовою надання допомоги. Терміни виконання того плану дуже стислі - від трьох місяців до півтора року.
Це дуже оптимістична новина, бо існуюча в Україні останні 30 років система влади нездатна нічого планувати, крім - як все вкрасти або прої...ти, як сказав Арестович.
В тому плані все знову про судову систему, правоохоронні органи і нагляд за коштами державних підприємств, і це ще раз підтверджує, що головна проблема України в цій війні - це зрадники і крадії. Ну, в принципі, ми так і думали.
Дуже хотів побачити в тому плані щось про беззахистний і стікаючий кров'ю Херсон, але, на жаль, ні

***

Написала, що вже сьома чи восьма тривога за день. І написала завдяки кому. ФБ видалив публікацію, так як вона агресивно направлена проти певної групи людей і порушує стандарти спільноти. Бомби, що летять по моєму місту, стандарти спільноти не порушують, а розповідь про них агресивно порушує. Ще й після цього не можу розкрити свою сторінку, наче й інтернет в мене зараз нормальний, а не відкривається.

***

9 млрд грн. зайшло у Київ від військового ПДФО. Військовим повернулось ... 800 млн.
Зате на Щербаківського двічі за війну перекладали асфальт. Міняють бруківку на Б.Хмельницького. Постійно ремонтують Північний міст. Почали міняти абсолютно нормальний асфальт на Броварському шосе (на фото).
А в Херсоні планують закупити хокейного інвентаря на 2 млн грн.
Хто там топить за залишення ПДФО місцевим радам?

***

У тимчасово окупованих Чаплинці, Каланчаку, Скадовську, Генічеську окупанти розклеюють оголошення та ставлять на військовий облік усіх чоловіків. Це торкнулося й жінок, які переважно працюють у лікарні.

***

Мешканка Музиківки та власниця ферми «Коза Амальтея» Тетяна Страмнова здобула відзнаку на фестивалі сирів в Італії.

***

Трошки відволіку херсонців від напруження в момент тиши між обстрілами! Клімат Херсонщини добре підходить для вирощування інжиру в промислових масштабах. Ця смакота скоро займе гідне місце на агроринку, і стане ще одною візитівкою Херсонщини!

***

Потрібна кров. Херсон під постійним обстрілом, за останній тиждень чимало поранених і загиблих!

***

"Вони скидають свої бомби з дронів прямо на нас. Ці жужалки переслідують нас по вулицях і навіть не реагують на те, що ми їм махаємо та просимо летіти геть, бо ми не військові. Нас в селі лишилось десь 30 людей. Авіабомби розтрощили село вщент. Жодної вцілілої хати", - пряма мова очевидців жаху, який коїть російська армія, обстрілюючи прибережні села Херсонщини.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів