День 571. 17 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 571. 17 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 17 Сентября 2023 19:45

Якби не весь цей жах, ми могли б ніколи не відчути, як глибоко в нас і з яким корінням вросла любов до рідного, наскільки це особисте та цінне – мій дім, який чекає, моя робота, яка тримає, мої люди – кохані, близькі, знайомі і не знайомі, моє найкраще місто, його повітря та його голос, моє минуле – найщасливіше і геть гірке. Все це здибилося в нас і закричало від болю, від любові, від правди, від спраги життя, від якоїсь чутливості до життя, що лише зараз так очевидно виринула. Краще б не було цього горя для України, взагалі, ніколи… але, якщо воно є – нехай ми не втратимо в собі сили і ніжності, щоб цінувати те, що воно оголює, щоб залишати придбане через втрати і залишатися чистішими і сильнішими, яких в собі пізнали через них...

***

Перекопська зовсім пуста і це не дивно - майже за декілька кілометрів російські війська, які в будь-який час можуть бити по місту з артилерії…

***

Помер колишній голова ОДА Геннадій Лагута

***

Зі смертю Лагути пішла в небуття і значна частина історії про зраду на Херсонщині вищої політичної еліти регіону. Колихаєв точно не буде серед тих, хто співчуває, бо саме Лагута знав багато про нього і його домовленості.

***

Віра, надія і любов - це те, що тримає нас на цьому світі.
Дівчата, які носять ці імена, - янгола вам на правому плечі і захисту Матері Софії!

***

Росіяни підтвердили, що Херсонський міський голова Ігор Колихаєв перебуває у них у полоні. Це важлива інформація, яка може прискорити його звільнення. Наприклад, за обміном.

***

Яка радість ефемерна...,коли дрижить будинок і все в тобі..
Херсонці, будьте обережні ...

***

"Українські заклади активно підкорюють Європу. У Болгарії працює Aroma Kava, скоро планується відкриття Milk Bar у Варшаві і «Чорноморки» у Братиславі, «Пʼяна вишня» вже має майже два десятка закладів закордоном.

***

У Херсоні з'явились нові стінописи на укриттях. Мурали створили учасники проєкту "Стіни культури", ініційованого платформою "Культурні сили України".

***

Осінь в Херсоні вже відчувається: зранку прохолодно, дерева пожовклі, але настрій бойовий.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів