Автор: Євген Веселов 14 Июня 2022 20:00

День 111. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 111. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Товаривство, кожного разу коли у вас виникатиме непереборне бажання написати черговий хейт про "хороших руських" (наприклад про того ж Покровського, БГ, Нєвзорова) перераховуйте хоча б 50 грн Притулі, Дейнезі або на спецрахунок НБУ.
***
Жоден із херсонських зрадників не став для нас всіх несподіваністю типу "ніколи б не подумала" . Їх мали посадити вже давно. Але нашим спецслужбам було не до них.
***
Орки питають: "А откуда у вас такие дома? За какие деньгі?"
Показую на середню хату в селі. Йому показують 40 соток города та 3 "балагана". "А что ето такоє?" Тиче пальцем в теплицю-балаган.
Це дика орда. 80% з них в шоці зі звичайної хати в селі..."
***
Російські артисти їхали з Херсона та вгатились в ДТП під Феодосією. В 30 км. Чесно, то не я — то так вийшло. Там просто місця такі є, як Чорнобаївка. Але ж то історію треба вчить, щоб знати.
***
Ті, хто знають, що таке жити в окупації, не поспішають критикувати тих, хто продовжує жити в окупації. І вже точно не поспішають засуджувати.
***
Дві години жила майже щаслива – у місцевих пабліках повідомили про підрив машини з Сальдо. Славила наших партизан! Але… він живий. Поки що.
***
З посту в одній зі скадовських груп, про колаборантів і перспективи, так би мовити:
"Немає в них грошей, і росія щось не спішить засипати своїх поплічників банкнотами. Ну ,що вони можуть без грошей? Гуманітарку роздавати? Але пакетики дуже зменшилися, порівняно з першими місяцями... Загалом все вперлося в гроші. Нема їх. Наші колаборанти всіх переконують, що все буде добре ,але бачимо і вони розчаровуються. Вже деякі навіть почали давати заднього, типу, хочу розібратися в ідеології...Типу, дурники, не розібралися. Засцяли, по-нашому.
***
Мені здається, що більшість не розуміє, що коїться на фронті. «Марафон» розказує телеглядачам, як все прекрасно. Інтернет заполонили сайти, які повідомляють, що ми кожної хвилини перемагаємо. Брехня, це страшне, бо люди розслабляються і не розуміють реальності. На фронті адські бої, за кожен метр нашої землі. Бої вже фанатично поруч з Запоріжжям. Сіверодонецьк майже весь окупован. Гинуть найкращі українці. Десятки загиблих наших бійців та сотні важко поранених. Багато вбитих орків? І що? То нелюді, байдуже скільки їх здохне, вони окупанти та вбивці. Наші бійці, це світло. Кожен воїн - герой. Гинуть найкращі. Народ прокиньтесь, бо війна недалеко. Які моря та відпочинок?? Припинить. Всі повинні працювати на перемогу, хто як може. Всі!
***
А у нас в Олешках працівники пенсійного фонду розсилають такі повідомлення: Для получения единоразовой помощи в 10 тисяч рублей пенсонарам надо: оригинал паспорта, кода, пенсионное удостоверение, прийти в пенсионный фонд. И время приема.

Херсонська Буча: як росіяни катують і вбивають людей на півдні України

Зберігайте інформаційну гігієну! У мережі з'явився новий фейк про «ЗСУ вже на околицях Херсона»

Суцільні руїни. Військовий ЗСУ показав, на що окупанти перетворили село на Херсонщині

Як та кому платити за комунальні послуги в окупованому Херсоні

Україна продовжить нараховувати пенсії на Херсонщині