Через шахраїв жителі Херсонської області втратили більше 53 тисяч гривень

Жителі Херсонщини знову попадаються на гачок аферистів. Як повідомили в обласному управлінні поліції, правоохоронці зафіксували втрату понад 53 тисяч гривень жителів області через шахрайські схеми. 

Шахраї привласнили кошти 44-річної херсонки за схемою «родич просить у борг». Жінка отримала повідомлення з акаунта нібито сестри, яка просила терміново позичити гроші. Не перевіривши інформацію, заявниця перерахував 15678 гривень. Згодом дізналася, що соцмережі родички взламали й аферисти від її імені розсилали всім друзям та знайомим повідомлення з проханням позичити грошей.

Також до поліції звернулась 70-річна херсонка. Жінка розповіла, що їй зателефонував нібито працівник служби безпеки банку та розповів, що невідомі намагаються зняти кошти з її рахунку. Щоб запобігти цьому, необхідно надати дані картки для блокування. Після виконання всіх умов із карткового рахунку жінки шахраї зняли 14420 гривень.

За такою ж схемою втратив свої заощадження 55-річний житель Білозерки. З його банківської картки невідомі зняли 23700 гривень.

За усіма фактами поліція відкрила провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Пов'язані записи

У ГУР показали, як нищать ворожу логістику на сухопутному коридорі до Криму

Головне управління розвідки України продовжує завдавати ударів по логістиці окупантів на півдні. Цього разу під удар потрапили російські вантажівки, які рухалися маршрутом так званого сухопутного коридору до тимчасово окупованого Криму.…

Подробиці
Пошкоджено будинки, дитсадок та АЗС: наслідки російських ударів по Херсонщині (фото)

22 червня добу армія РФ завдала чергових ударів по населених пунктах правобережної Херсонщини з артилерії та БпЛА різних типів. На Херсонщині внаслідок російських обстрілів поранено 11 людей та пошкоджено 35…

Подробиці