Близько 150 вильотів дронів-розвідників щодня: які цілі переслідує ворог, розповіли в Силах оборони

Близько 150 вильотів дронів-розвідників щодня: які цілі переслідує ворог, розповіли в Силах оборони

Автор: Ян Ярчук 10 Май 2024 08:00

Останнім часом росіяни посилили аеророзвідку. За даними Сил оборони півдня України, щоденно фіксується велика кількість вильотів російських розвідувальних безпілотників в бік України.

У прямому ефірі телеканалу “Ми-Україна” начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України Дмитро Плетенчук зазначив, що за добу в їхній зоні відповідальності зафіксовано близько 150 вильотів дронів-розвідників:

“Приротиповітряна оборона щодня збиває по декілька таких одиниць, не зважаючи на те, що кожен з них коштує близько 100 тисяч доларів і більше, росіяни їх використовують у великій кількості. Питання навіть не в кількості дронів-розвідників, а кількості вильотів. А кількість вильотів зазвичай більше півтори сотні в нашій зоні відповідальності”.

Він пояснив, що росіяни це роблять для того, аби розвідувати можливі місця скупченя Збройних сил України для подального нанесення вогневого ураження.

“Так само вони шукають уразливі об’єкти цивільної інфраструктури, критичної насамперед. З такою метою вони знаходяться в повітрі. По ним постійно працює наша ППО: іноді це збиття, іноді – технічна протидія. І в цьому сенсі у нас відбувається робота і робота – успішна”, – додав Плетенчук.

 ЧИТАТИ ТАКОЖ: Удари керованими авіабомбами по Херсонщині знову перетворюються на системні 

Також він зазначив, що систематично російські окупанти застосовують КАБи, від яких здебільшого страждають населені пункти Херсонщини.

Фото ілюстративне, Getty Image

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів