Оголошено вирок окупаційній очільниці села Качкарівка Бериславського району

Суд виніс заочний вирок жительці Херсонщини, яка під час окупації правобережної частини регіону очолила незаконну «адміністрацію» села Качкарівка.

55-річна жінка в липні 2022 року, під час тимчасової окупації, за власної ініціативи обійняла посаду так званої голови окупаційної «військово-цивільної адміністрації», яку ворог створив у селі, повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

На цій посаді вона формувала апарат незаконного органу влади, сприяла впровадженню російських стандартів освіти у місцевих навчальних закладах, особисто проводила зустрічі з освітянами, яких схиляла до співпраці з ворогом. Також оформлювала місцевим жителям довідки російського зразка, забезпечувала обіг рубля.

За публічного обвинувачення прокурорів Бериславської окружної прокуратури жінку визнано винною в колабораційній діяльності.

Вироком суду їй заочно призначено покарання – 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Йдеться про Кобзар Тетяну Вікторівну, 31 грудня 1970 року народження, уродженку села Милове, жительку Качкарівки. Саме вона у 2022 році добровільно була гауляйтеркою в окупованих селах Качкарівка та Саблуківка.

На знімку: колаборантка Тетяна Кобзар, фото із соцмереж

Пов'язані записи

Обстріли Херсонщини: минулої доби ворог атакував 48 міст і сіл

Протягом минулої доби російські окупанти здійснили обстріли 48 населених пунктів правобережної Херсонщини. Одна людина загинула, є поранені. Зокрема, 12 червня під ворожими обстрілами перебували Антонівка, Зеленівка, Зимівник, Комишани, Придніпровське, Садове,…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці