На Миколаївщині рибалка незаконно наловив пузанка, тарані та судака на понад 700 тис. грн

Екологи викрили жителя Миколаївщини, який під час нерестової заборони незаконно ловив рибу у Бузькому лимані. Сума завданих збитків склала 707 тисяч гривень.

Про це повідомляє Держекоінспекція Південно-Західного округу.

Чоловіка викрили держінспектори з охорони навколишнього природного середовища спільно з представниками Держприкордонслужби ВСП 26 прикордонного загону.

23 травня в акваторії Бузького лиману поблизу села Парутине Миколаївського району Миколаївської області вони виявили факт незаконного вилову живих водних біоресурсів. Громадянин виловив 206 особин пузанка, 124 особини тарані, а також судака та оселедця.

Екологи підрахували суму збитків, завдану державі внаслідок незаконного вилову водних біоресурсів. Вона склала понад 707 тисяч гривень.

На рибалку склали протокол за частиною 4 статті 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Риболовля з ризиком для життя: на одній із найнебезпечніших водойм Херсонщини затримали браконьєрів

Фото: Держекоінспекція.

Пов'язані записи

Проводила голосування під час псевдореферендуму в селі Станіслав: реальний вирок жительці Херсонщини

Суд оголосив вирок жінці, яка під час незаконного референдуму у 2022 році обходила будинки зі скринькою для голосування в селі Станіслав. Доведено, що у вересні 2022 року, під час тимчасової…

Подробиці
Окупанти з дрона вбили енергетика в Херсоні

Під час проведення ремонтних робіт у Херсоні загинув працівник енергетичної компанії – ворог скинув на чоловіка вибухівку з дрона. За інформацією пресслужби обласної прокуратури, це сталося 10 червня близько 13:40…

Подробиці