Жителям Текстильного и Стеклотары приходится добираться на работу пешком – нет маршруток

На сессии Херсона 27 декабря депутат Олег Романюк передал жалобы жителей Текстильного и Стеклотары на маршрутки.

По его словам, во вторник с 18:30 до 20:00 не было автобусов из поселка. То же самое по вечерам на выходные.

«26, 7 маршрутки по вечерам не ездят. Сегодня утром люди не могли приехать на работу в пос. Текстильный. Целый час они добирались пешком.

Проведите конкурс. Мне говорили о том, что хотели возобновить 36 маршрут, который сюда хорошо ездил (на Текстильный – ред.) Люди очень просят», – заявил Романюк.

Мэр Владимир Миколаенко на это ответил, что маршрутчики «реально продали машины» и сказали : «Да пошли вы все!».

  • Пов'язані записи

    Спортсмени з Херсонщини стали призерами всеукраїнського турніру з вільної боротьби

    Вихованці Херсонської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби вибороли дві срібні нагороди на всеукраїнському турнірі «Кубок Дніпра», який відбувся у Дніпрі. Про це повідомила Херсонська ОВА.У змаганнях взяли участь…

    Подробиці
    У Херсоні затримали охоронця російської катівні, а на Запоріжжі – співробітницю окупаційної поліції

    СБУ та Нацполіція затримали двох поплічників російських окупантів, які під час окупації Херсонщини та Запорізької області допомагали ворогу переслідувати мирних жителів. Про це повідомила Служба безпеки України. У Херсоні правоохоронці…

    Подробиці