Жителям херсонської багатоповерхівки МВА відновила дах та електропостачання після скарги до Офісу Омбудсмана

Омбудсман Дмитро Лубінець повідомив про надходження колективного звернення від жителів одного з будинків у Херсоні. Його написали 122 жителя однієї з багатоповерхівок, в яку поцілила ворога ракета.

За словами Лубінця, в результаті попадання російської ракети, будівля зазнала серйозних руйнувань: пошкоджені покрівля та вентиляційна шахта. Задля забезпечення безпеки мешканців, електропостачання в будинку було припинено.

Міська військова адміністрація терміново вжила заходів щодо ремонту покрівлі будинку після реагування Офісу Омбудсмана на скаргу містян. Також було відновлено електропостачання в багатоповерхівці, де більшість з жителів – літні люди, особи з інвалідністю та маломобільні особи. 

“Питання відновлення пошкодженого майна на територіях, які постраждали від бойових дій в умовах сьогодення набуло особливого значення, оскільки не лише сприяє економічному відновленню та розвитку регіону, але й є важливим етапом у процесі психологічного відновлення громадян, які постраждали від війни”, – заявив Лубінець. 

Як раніше повідомляла “Гривна”, Херсонська МВА заявила, що питання про списання боргів за комунальні послуги не розглядається. Стягнення заборгованості та застосування санкцій до боржників почнеться з початком розбудови громади. 

Пов'язані записи

З-під ударів дронів на Херсонщині евакуювали дитину, десятьох дорослих і кота

Поліцейські евакуювали ще 11 жителів Бериславського району з населеного пункту, який постійно потерпає від атак російських безпілотників. Серед врятованих – чотирирічна дівчинка. За даними правоохоронців, через посилення дронових атак на…

Подробиці
На ТОТ Херсонщини водіїв почали готувати до атак безпілотників

На тимчасово окупованій частині Херсонської області російські військові проводять інструктажі для водіїв щодо дій під час атак безпілотників. Про це повідомляє рух спротиву “Жовта Стрічка”. За інформацією активістів, місцевим жителям…

Подробиці