Жінку із Херсонщини, яка очолила Абрикосівку при окупантах, судитимуть заочно

Жінку з Херсонщини, яка під час окупації очолила селище Абрикосівка, судитимуть заочно. За даними слідства, вона співпрацювала з окупаційною владою та допомагала організовувати роботу незаконної адміністрації РФ.

Про це повідомили у Херсонській обласній прокуратурі. Відтак спеціалісти скерували до суду обвинувальний акт щодо жительки регіону за фактом добровільного зайняття посади в незаконному органі влади на тимчасово окупованій території.

Слідчі встановили, що у липні 2024 року жінка добровільно погодилася очолити так званий «територіальний відділ» селища Абрикосівка в окупаційній адміністрації Олешківського району. На псевдопосаді вона організовувала роботу незаконного органу влади, координувала підлеглих та контролювала їхню діяльність.

Також обвинувачена проводила прийоми місцевих жителів і брала участь у розподілі так званої «гуманітарної допомоги» від окупаційної влади. Під час цього вона збирала персональні дані людей та їхні підписи.

У прокуратурі зазначили, що жінка публічно підтримувала окупаційну адміністрацію та державу-агресора. Наразі обвинувачена перебуває у розшуку, тому судовий розгляд відбуватиметься заочно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підозра зрадниці з Херсонщини: очолила окупаційний об’єкт зв’язку

Фото: Херсонська обласна прокуратура

Пов'язані записи

Грози та короткочасні дощі: синоптики попередили про небезпеку на Херсонщині

На Херсонщині взавтра 7 червня очікуються грози та короткочасні дощі. Синоптики оголосили І рівень небезпечності – жовтий. Про це повідомив Херсонський обласний центр з гідрометеорології. За прогнозом синоптиків, у неділю…

Подробиці
На узбережжі Одещини за день виявили 22 мертвих дельфіни

На території Національного природного парку «Тузлівські лимани» за один день зафіксували безпрецедентну кількість загиблих дельфінів. Лише на 25-кілометровій ділянці узбережжя науковці виявили 22 мертві тварини. Про це повідомив доктор біологічних…

Подробиці