Завтра у Херсон прибудуть троє військовополонених українських моряків: Михайло Власюк, Віктор Беспальченко та Сергій Чуліба. Вони всі троє родом із Херсонської області. Вже о 14:00 їх будуть зустрічати на площі Свободи рідні та близькі разом із громадою міста.
У Херсонській облдержадміністрації повідомили, що одразу після зустрічі відбудеться прес-конференція, де у журналістів буде нагода поспілкуватися зі звільненими моряками.
Нагадаємо, що 25 листопада минулого року прикордонні кораблі РФ і ФСБ захопили у Керченській протоці три українських судна - «Яни Капу», «Нікополь» і «Бердянськ». В наслідок акту агресії зі сторони російських військовослужбовців 6 моряків були поранені. Всього у полоні перебувало 23 українських військовослужбовців.
Повернутися в Україну військовополоненим морякам вдалося лише 7-го вересня. Тоді пройшов обмін полоненими з країною-агресором у форматі «35 на 35».
Тэги: