За рахунок коштів обласного бюджету надано 75 пільгових кредитів на будівництво житла

Автор: Мирослава КОШКИНА 05 Февр. 2019 19:20

5 лютого управління містобудування та архітектури облдержадміністрації відзвітувало про виконання програми розвитку молодіжного житлового кредитування в Херсонській області за період з 2006 по 2018 роки. Звіт слухали члени постійної комісії обласної ради з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики і взаємодії з підприємствами енергетичної галузі.

За словами начальника управління Григорія Ходіна, протягом 2006 – 2018 років Програма виконувалась у три етапи. На реалізацію її заходів на цей період на надання пільгових кредитів та їх обслуговування було передбачено кошти з наступних джерел та у таких обсягах:

– державний бюджет – 58,2 млн грн;
– обласний бюджет – 51,3 млн грн;
– міський бюджет – 43,8 млн грн;
– кошти не бюджетних джерел (в т.ч. кошти громадян) – 110,9 млн грн.

До участі у Програмі на пільгових умовах за рахунок коштів обласного бюджету залучено 13 родин учасників АТО, в тому числі вирішено житлову проблему 2 родин загиблих у зоні АТО.

Протягом дії Програми успішно збудовано та введено в експлуатацію 7 житлових багатоквартирних будинків у м.Херсоні (забудовники: ПрАТ «МЖК» – 6 об’єктів, ТОВ «Тавріяінвестгруп» – 1 об’єкт) загальною площею житла 36273,9 кв.м. на 525 квартир, в яких 221 сім’я учасників Програми отримала житло площею 16239,77 кв.м.

Комісія взяла звіт до відома та підтримала зняття Програми з контролю, оскільки період її дії завершився.

Відзначимо, рішенням ХІХ сесії Херсонської обласної ради VII скликання затверджено нову програму розвитку молодіжного кредитування в Херсонській області на 2019 – 2022 роки, якою передбачено фінансування з обласного бюджету в сумі 50 млн грн. У рамках Програми планується надати пільгові кредити 69 сім’ям та інвестувати кошти в будівництво житла площею більш, ніж 4,3 тис. кв.м.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів