За добу довірливі мешканці області віддали 59000 гривень продавцям-шахраям. За фактами покупки віртуального товару поліція розпочала кримінальні провадження за ч.1. ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.
В Каховський відділ поліції звернулась 45-річнна місцева жителька. Вона розповіла, що на одному із Інтернет-сайтів тиждень тому замовила диван. Домовившись про умови пересилки, жінка перерахувала продавцю гроші в сумі 25000 гривень, але диван й досі не отримала.
Цього ж дня 35-річний фермер із с. Раденськ Олешківського району замовив через мережу Інтернет трактор «Біларус-311». Довірившись продавцю, чоловік перерахував 34000 гривень на вказаний банківський рахунок, але трактор покупцю так і не доставили.
Тэги: