З якими труднощами зіштовхуються херсонські велолюбителі

Автор: Полина Дайнега 08 Февр. 2019 19:30

Відсутність велоінфраструктури та люті морози не завадили херсонцям долучитися до сьомого міжнародного марафону «Велосипедом на роботу». Так, велолюбителі стартували від головної площі міста, що біля Херсонської обласної державної адміністрації. Перед стартом кожен бажаючий мав змогу скуштувати теплий напій та обговорити розвиток проекту, який було презентовано громадським рухом «Велохерсон».

«Нам вдалося досягти хоч і не значного, проте успіху. Проект, який був вперше презентований у 2016 році, нарешті пройшов експертизу і був схвалений. Вже маємо виділені кошти та сподіваємося, що до кінця цього року, похизуємося першими успіхами – велодоріжки у мікрорайоні Таврійський»,- зазначив керівник громадського руху «Велохерсон» Ярослав Концевий.

За підрахунками громадського руху, на будівництво одного кілометра велодоріжки з усіма комплектуючими потрібно 1 мільйон гривень. Херсонська мережа, яка зазначена в проекті, розтягнута на 45 км. Тобто для повної оптимізації велоінфраструктури в місті знадобиться 45 мільйонів гривень.

Доки проект знаходиться на стадії реалізації, власники двоколісного транспорту порушують правила дорожнього руху та продовжують розділяти проїжджу частину з автомобілістами.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів