З ТОТ Херсонщини повернули 17-річного хлопця, якому погрожували окупанти

З тимчасово окупованої частини Херсонщини вдалось повернути хлопця якому лише 17 років. Відтак йому неодноразово погрожували представники окупаційної влади та змушували отримати російський паспорт.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін. За його словами, дім підлітка кілька разів обшукували російські військові. Вони перевіряли вміст телефону юнака, а також чинили на нього психологічний тиск.

Окрім цього, хлопця змушували оформити російський паспорт і погрожували наслідками через неявку до окупаційного військкомату.

Наразі підліток перебуває на підконтрольній Україні території, де отримує необхідну допомогу та перебуває у безпеці.

За словами Прокудіна, від початку 2026 року з тимчасово окупованої частини Херсонської області та території РФ вже вдалося повернути 81 дитину.

До слова, повернення стало можливим у межах президентської ініціативи Bring Kids Back UA за сприяння благодійної організації Save Ukraine.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще 4 дітей повернули з окупованої Херсонщини

Фото ілюстративне: Кореспондент.net

  • Пов'язані записи

    Графік роботи мобільної аптеки на Херсонщині 15-19 червня

    Наступного тижня мобільна аптека відвідає 20 населених пунктів у Бериславському та Херсонському районах, щоб люди могли придбати необхідні ліки поруч із домом. Графік роботи пересувної аптеки на наступний тиждень оприлюднила ХОВА.…

    Подробиці
    Миколаївщина та Одещина: в обігу з’явилися нові монети, присвячені регіонам України

    12 червня НБУ ввів в обіг дві нові обігові пам’ятні монети з тематичної серії «Ми сильні. Ми разом». Вони присвячені Миколаївській та Одеській областям. Монети мають назви: «Миколаївщина та Одещина…

    Подробиці