Вже на наступному тижні у херсонських маршрутках, які належать комунальному перевізнику “Херсонкомунтранссервіс” (“ХКТС”), можна буде розрахуватися за допомогою телефону, а можливо й карткою будь-якого банку. Про це журналістам сайту “Гривна” повідомив представник “ПриватБанку” Віктор Ніжурін.
“Ми вже віддали стікери з QR-кодами для “ХКТС” в друк. Гадаю, що вже на наступному тижні їх надішлють з Дніпра. Можливо, до кінця січня ми вже поклеїмо їх у маршрутках. Також на наступному тижні нам мають надіслати термінали, які будуть використовуватися для розрахунку за проїзд банківською карткою. Пізніше вже визначимося з датою, коли вони офіційно повідомлять, що в їх автобусах можна буде розраховуватися без готівки”, - говорить Ніжурін.
Самі ж наліпки з QR-кодом міститимуть інструкцію стосовно того, як можна за допомогою телефону, на який встановлено мобільний додаток “Privat24”, розрахуватися у херсонських маршрутках за проїзд. Виглядатимуть наліпки ось так:
![](https://grivna.ks.ua/articles/z-nastupnogo-tizhnya-u-hersonskih-marshrutkah-mozhna-bude-rozrahuvatisya-za-dopomogoyu-qr-kodu/img/photo_2020-01-25_17-15-53.jpg)
Також ми раніше повідомляли, що приватний перевізник “Корнет-стиль”, який обслуговує чотири маршрути, заявив про свій намір обладнати власні автобуси терміналами для оплати банківською карткою. За словами Ніжуріна, перемовини з “Корнет-стилем” наразі продовжуються.