Юних херсонців закликають долучитися до літературного конкурсу

Автор: Дарья Мельник 08 Февр. 2019 07:45

Управління культури Херсонської міської ради та Херсонська централізована бібліотечна система продовжують добру традицію проводити раз на два роки міський конкурс літературної майстерності імені Миколи Братана. Цього року до участі в конкурсі запрошуються автори віком від 14 років, що проживають на території Херсона.

Відомо, що конкурс відбувається у номінаціях «Поезія» та «Проза». В обох номінаціях відбиратимуть переможців за трьома віковими категоріями, а саме: учнівська молодь (14–17 років), студентська молодь (18–23 роки) та дорослі автори (від 23 років).

У номінацію «Проза» приймаються твори, які написані у формі художньої прози, та мають містити не більше 200 000 друкованих знаків з пробілами. У разі, якщо конкурсний твір перевищує норми, то автор надає для участі у конкурсі фрагмент (главу, частину, уривок).
Що стосується «Поезії», на конкурс подається не менше ніж 5 віршованих творів. Загальний обсяг авторських поезій не повинен перевищувати 50 000 друкованих знаків з пробілами.

Твори, які подаються на конкурс, обов'язково мають бути написані українською або російською мовами. Тематика творів не обмежена, але їхній вміст не повинен порушувати чинне законодавство України.

Роботи приймаються з 1 листопада 2018 до 1 березня 2019 року (включно) працівниками Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки. Електронний документ має бути підписаний прізвищем автора (псевдо) та жанром, наприклад: “Іваненко. Проза”.

Урочисте нагородження переможців відбудеться у вересні-жовтні 2019 року.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів