Юні миколаївці та діти з родин ВПО вирушили на відпочинок до Закарпаття

Днями чергова група дітей з Миколаєва відправилась на відпочинок в оздоровчий табір. 50 маленьких мешканців міста матимуть змогу весело та з користю провести час у мальовничих куточках Закарпатської області.

Новину повідомили на сайті Миколаївської міськради.

Зазначається, що оздоровлення дітей відбувається коштом міського бюджету. Путівки, згідно з законодавством, надають пільговим категоріям, першочергово сиротам, дітям військовослужбовців та ВПО.

Як розповіла начальниця служби у справах дітей Юлія Кравченко, містом були обрані табори вищої категорії Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей. Важливою умовою відбору були наявність укриттів та можливість онлайн навчання. 

Миколаївська міськрада нагадує, що у місті внесли поправки до цільової програми, згідно з якими оздоровлення дітей організовуватимуть впродовж всього року. Підготовку наступної групи до відправлення на відпочинок вже розпочато.  

«Гривна» раніше повідомляла, що у презентували друкований каталог оцифрованих мариністичних творів з колекції обласного художнього музею ім. Верещагіна, Очаківського музею мариністичного живопису та Музею суднобудування та флоту.

Фото: Миколаївська міськрада

Пов'язані записи

Авіаудар по Херсону: на комунальному підприємстві спалахнула пожежа (ВІДЕО)

Російська авіація вдень завдала удар по Херсону. Внаслідок атаки виникла пожежа на території одного з комунальних підприємств, також загорілися легковий і вантажний автомобілі. За попередніми даними, постраждали троє людей. Про…

Подробиці
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)

Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Серед звільнених:…

Подробиці