Вихованці ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради здобули низку нагород на Чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO.
Змагання проходили з 18 по 20 червня в Києві. Херсон представляли юні спортсмени ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради.
Наші спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та справжній бійцівський характер. Упродовж трьох днів змагань вони провели багато напружених поєдинків, гідно представили свій регіон та вибороли призові місця у своїх категоріях. Зокрема:
- Євангеліна Дуднік – 1 місце,
- Ярослав Штумбенко – 1 місце,
- Ерік Смиченко – 2 місце,
- Єгор Лало – 2 місце,
- Мирослав Огриза – 2 місце,
- Руслан Прокопенко – 3 місце,
- Ярослав Свентух – 3 місце,
- Назар Крутенко – 3 місце.
«Кожен поєдинок вимагав максимальної концентрації, витримки та характеру. Незважаючи на хвилювання та високу конкуренцію, наші бійці впевнено демонстрували свої навички та здобули заслужені нагороди», – зазначили на сторінці ДЮСШ «Україна» в соцмережі.
Попри всі виклики воєнного часу наші юні спортсмени продовжують тренуватися, розвиватися та гідно представляти Херсон на всеукраїнському рівні.
Фото: фейсбук/ДЮСШ «Україна» ХМР








