Як у Херсонській області борються із корупцією

Автор: Аркадій Ліснічук 04 Мар. 2019 13:45

Корупція є широко поширеною проблемою в Україні. Варто зазначити, що у минулому році Україна посіла «почесне» 120-те місце із 180 країн в індексі сприйняття корупції міжнародної організації Трансперенсі Інтернешнл. У 2012 році ми увійшли у трійку найкорумпованіших країн світу опинившись поруч із Колумбією та Бразилією.

Часто ЗМІ повідомляють про корумпованість чиновників різного рангу, але на ці повідомлення досить-таки рідко хтось реагує належним чином й найчастіше корупціонери так й залишаються безкарними за вчинені ними злочини.

Зі звіту органів прокуратури у Херсонській області за 2018 рік, в наслідок корупційних злочинів обласний бюджет поніс збитків на суму близько 5,4 млн грн. За минулий рік працівниками херсонської прокуратури було направлено до суду 35 кримінальних проваджень стосовно 37 осіб, яких підозрюють у корупції (див. інфографіку).

Варто зазначити, що з метою відшкодування збитків, які нанесла корупція обласному бюджету у підозрюваних було конфісковано майно на суму близько 3,3 млн грн, а під час досудового розслідування було відшкодовано 3 млн грн.

Також правоохоронцями було направлено до суду 311 протоколів про адміністративне правопорушення, яке пов’язано із корупцією (див. інфографіку).

Натомість, до відповідальності було притягнуто 152 особи. Дисциплінарне покарання принесли 15 посадових осіб, а двох звільнили з посади. Також на осіб, яких підозрюють у корупції було накладено адміністративні штрафи на загальну суму близько 170 тис. грн.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів