Як у Херсоні піклуються про людей пільгових категорій

Автор: Дарья Мельник 27 Февр. 2019 10:41

У Херсоні продовжують поліпшувати життя громадян соціально вразливих категорій. Так, декілька років на території міста діє комплексна програма під назвою «Соціальний захист».

Як зазначено у документі, опублікованого на сайті міської ради, основною метою програми є забезпечення посилення соціального захисту окремих категорій громадян, у тому числі ветеранів війни та дітей війни. Також надання адресної допомоги за рахунок бюджетних коштів.
Минулого року на виконання програми з бюджету було виділено значну кількість коштів, більшість з них - понад 7 млн гривень витратили на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг. Адже саме на комунальні послуги населення зі середньою заробітною платою витрачає більшість отриманих коштів.

Відомо, що першочергово пільги на оплату комунальних послуг мають право отримувати сім'ї, де підростають діти з вадами, почесні громадяни Херсона, учасники АТО та сім'ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів. За даними Управління соціальної політики міста Херсон, сьогодні пільгами цього виду користується понад 4 тис. осіб.

Окрім цього, у рамках програми діє безкоштовне гаряче харчування. Протягом минулого року найбільш соціально незахищена категорія громадян отримувала його щоденно у робочі дні. На реалізацію та харчування було витрачено 279 тис. гривень. У період зимових холодів 2018 року особам без постійного місця проживання надано 1038 безкоштовних гарячих обідів. На зазначені цілі використано понад 29 тисяч гривень.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: