Як Одеса готується до чергового випробування негодою

У зв’язку з погіршенням погодних умов та пониженням температури повітря, яке очікується з 8 січня, в Одеській міськраді відбулося засідання Оперативного штабу з ліквідації наслідків негоди.

Як повідомляється на сайті Одеської міськради, на Куликовому полі вже розпочато розгортання мобільного пункту обігріву від ГО Християнська місія “Нове життя”. На базі Пунктів незламності комунальної власності будуть працювати 161 пункт обігріву.

Також, з метою забезпечення життєдіяльності міста, організоване цілодобове чергування аварійних бригад. До розчищення та посипання доріг готові 104 одиниці техніки.

Зазначається, що усі міські служби та представники тепло-, водо- та енергопостачальників доповіли про готовність до погіршення погодних умов. 

«У нас є нещодавній досвід, коли місто пережило негоду наприкінці листопада. Сьогодні природа знову може кинути нам виклик, з яким міські структури та приватні компанії разом повинні якісно впоратися», – наголосив на засіданні міський голова Геннадій Труханов.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року через різку зміну погоди в Одесі за добу загинули семеро безпритульних.

А внаслідок буревію, що вирував на півдні 26-27 листопада, на автошляхах утворювалися аварійні ситуації, затори, переверталися автівки та травмувалися люди.

Тоді, внаслідок надскладних погодних умов, загинули 10 людей – на Одещині, Харківщині, Миколаївщині та у Києві. 23 людини постраждали, серед них – 2 дитини.

Читайте також: Із-за негоди, що насувається, будьте готові до перекриття автошляхів на Миколаївщині та Одещині

Фото: «Думська».

Пов'язані записи

Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

Подробиці
Катували жителів Херсонщини: оголошено вироки двом росіянам – «сенатору» й поліцейському

Суд заочно оголосив вироки двом росіянам за катування у 2022 році мирних жителів Херсонщини – нелегальні ув’язнення та «вибиття» показань. Один із російських злочинців – 49-річний житель Московської області, який…

Подробиці