Воєнний злочин в Олешках: російські окупанти вбили подружжя та намагалися приховати сліди

Черговий воєнний злочин скоїли російські окупанти в Олешках. Про це стало відомо від місцевих жителів. 

4 лютого росіяни вбили подружжя (на фото). Подробиці, зі слів місцевих жителів, оприлюднив телеграм-канал “Херсон: Війна без фейків”. 

Причиною для вбивства Сергія Балашова та його дружини Оксани стала підозра у співпраці зі Збройними силами України. Російські окупанти скоїли “самосуд”, після чого намагалися приховати сліди злочину.

В той же день близько 23:00 росіяни підпалили будинок по вулиці Першотравневій з тілами вбитих. Пожежа тривала до близько 3 години ночі. До пожежі, ворожі військові також вкрали цінні речі з житла загиблих. 

Як повідомляла «Гривна», нещодавно в Олешках росіяни розстріляли пенсіонера. В селі Нова Збур’ївка двоє п’яних нелюдів, ввірвавшись у двір місцевого жителя, побили його, а потім застрелили.

Пов'язані записи

На ТОТ школярів навчатимуть за новими російськими підручниками з історії

Ворог продовжує змінювати освітню програму на ТОТ України. Уже з нового навчального року учні 5-7 класів навчатимуться за новими підручниками з історії, підготовленими Міністерством освіти РФ. Про це повідомляє рух…

Подробиці
Грози та короткочасні дощі: синоптики попередили про небезпеку на Херсонщині

На Херсонщині взавтра 7 червня очікуються грози та короткочасні дощі. Синоптики оголосили І рівень небезпечності – жовтий. Про це повідомив Херсонський обласний центр з гідрометеорології. За прогнозом синоптиків, у неділю…

Подробиці