Влада почула людей: транспортну напругу в Олешках послаблено

Жителі Херсонщини страждають від нестачі або ж повної відсутності громадського транспортного сполучення з райцентрами та обласним центром.

Місяць тому «Гривна» повідомляла, що жителі Високопілля відтепер зможуть кудись поїхати з райцентру лише на приватному транспорті. Селищний голова Високопілля Руслан Застава написав у соцмережі, що перевізники відмовились заїжджати до райцентру через… відсутність дороги. «Люди у відчаї!» – повідомив він.

На жаль, ситуація з транспортом у Високопіллі поки що залишається складною.

А от жителі міста Олешки можуть спокійно видихнути – їх автобусну проблему вирішено, причому досить оперативно.

8 червня активістка Наталія Возаловська обурилася, що величезна кількість жителів Олешок, які навчаються та працюють у Херсоні, дуже тяжко добираються до міста.  «Зараз стало величезною проблемою діставатися людям до обласного центру та назад. Вранці, ввечері, в понеділок і п’ятницю, у передсвяткові дні маршрут Олешки – Херсон – Олешки є величезним випробуванням для олешківців. Просто в якесь гетто загнали. Голопристанські, скадовські автобуси не беруть, ми стали заручниками одного “акваріума”, який завжди тріщить, бо ходить погодинно, та деякі “проходящі”, в яких відчуваєш себе шпротом. Сьогодні дорогою до Олешок жінці через тисняву стало зле. А літо тільки почалося», – написала вона у соцмережі.

А ще відзначила, що багато людей щодня обурюються цією проблемою, але листи до відповідних осіб ніхто не пише. «Я прошу керівництво департаменту транспорту та інфраструктури ОДА терміново вирішити питання збільшення рейсів автобусів Олешки – Херсон», – додала містянка.

Олешківська влада відреагувала на заклик населення. І вже 15 червня на сторінці райдержадміністрації у «Фейсбуці» було опубліковано  гарну новину – до міста пустять додаткові автобуси.

Напругу пояснили тим, що перевізники, які здійснюють рейси між Херсоном та населеними пунктами Голопристанського, Скадовського та Каланчацького районів, відмовлялися брати пасажирів, посилаючись на технічні умови: в своїй більшості їх автобуси – маломісткі.
Для вирішення питання в Олешківській РДА відбулася нарада між керівництвом райдержадміністрації та перевізниками району. За її результатами та за погодженням з обласним управлінням транспорту введено додаткові відправлення автобусів на приміському маршруті Хуторище – Херсон (автостанція).
Отже, додаткові рейси будуть здійснюватися з Олешок в Херсон:
– о 4:00 по вівторкам, п’ятницям та суботам, зворотно з Херсону – о 5:30, в суботу о 8:30
– о 5:00 щоденно, зворотно – о 6:30;
– о 6:45 по понеділкам та передсвятковим дням, зворотно – о 8:30;
– о 10:00, 13:45, 16:00 по п’ятницям, суботам та передсвятковим дням, зворотно – об 11:00, 13:00, 15:00.

Пов'язані записи

Внаслідок ворожої дронової атаки постраждав працівник Херсонської МВА

Окупанти продовжують дроновий терор Херсонської громади. Сьогодні, 25 червня, під удар ворожого БпЛА потрапив працівник Херсонської міської військової адміністрації. Російський безпілотник атакував 53-річного працівника ХМВА близько 14:55 у Центральному районі…

Подробиці
Привласнив кошти на відбудову Посад-Покровського: оголошено підозру директору будівельної компанії

На Херсонщині правоохоронці оголосили про підозру у привласнені та розтраті директору будівельної компанії, яка мала вести ремонтні роботи та зводити приватні житлові будинки замість пошкоджених війною у селі Посад-Покровське Чорнобаївської…

Подробиці